sobota, 31 sierpnia 2019

Pierwszy raz...

Hej!
Na tym blogu chciałabym podzielić się z Tobą moimi zakupami zrobionymi na AliExpress oraz wrażeniami po otrzymaniu towarów.
Zawsze myślałam, że Ali to tandetne, chińskie przedmioty, które przecież nie mogą być dobre jakościowo, przydatne czy nawet dające satysfakcję z zakupów.
Myliłam się.
Miałam kupić jeden raz a trwa to już kilka jeśli nie kilkanaście miesięcy i momentami zastanawiam się czy to już nie jest uzależnienie. Ale jak uzależnieniem nazwać zakupy za kilka złotych w miesiącu, które dają radość a czasem są tak zaskakująco dobrze zrobione, że nie polecić tego dalej to zbrodnia.
Więc jeśli chcesz poznać moje zakupy i opinię o nich to serdecznie zapraszam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Opaska/naszyjnik

Moim pierwszym zakupem była opaska, która może być także naszyjnikiem. Po otrzymaniu zamówienia byłam w szoku, że coś za co zapłaciłam gros...